Για το χαμένο παιδί της Αντάρτισσας (Β’ Μέρος)
Γράφει ο Βασίλης Λιόγκαρης // Στοιβαχτήκαμε ο ένας πάνω στον άλλο, σ ένα μισό κατεστραμμένο μαντρί…Ψάχνουμε τώρα να βρούμε τους εχθρούς μας. Θα κουρνιάσουμε παγωμένοι ανάμεσα σε ποδοπατημένα και λασπωμένα σανά, βυτσινιές, τριφύλλια και σβουρνιές. Η Σόνια είναι απαρηγόρητη. Ο Κοσμάς, σοβαρά λαβωμένος, δεν επικοινωνεί μαζί μας. Που και που ακούς βόγκους κι αναστεναγμούς κι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Για το χαμένο παιδί της Αντάρτισσας (Β’ Μέρος).
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί