ΕΚΘΕΣΗ ΕΥΑΣ ΜΕΛΑ: “Θα τραγουδάω τη χαρά πίσω απ’ τα βλέφαρα των φοβισμένων ματιών”
Με μεγάλη συμμετοχή κόσμου εγκαινιάσθηκε στις 30 Μάη στη Δημοτική Πινακοθήκη της Αθήνας η Έκθεση Ζωγραφικής και Χαρακτικής της Εύας Μελά, με τίτλο από τον στίχο του Παλαιστίνιου ποιητή Μαχμούντ Νταρουίς «Θα τραγουδάω τη χαρά πίσω απ’ τα βλέφαρα των φοβισμένων ματιών». Η έκθεση θα διαρκέσει έως τις 30 Ιούνη. Στα εγκαίνια παρευρέθηκε ανάμεσα σε πολλούς εικαστικούς … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΕΚΘΕΣΗ ΕΥΑΣ ΜΕΛΑ: “Θα τραγουδάω τη χαρά πίσω απ’ τα βλέφαρα των φοβισμένων ματιών”.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί