Σχολιάζει ο Ηρακλής Κακαβάνης // Τι δώρο έκανε ο πρίγκηψ (Κάρολος) στον Αρχιεπίσκοπο Ιερώνυμο κατά τη σημερινή του επίσκεψη στην Αρχιεπισκοπή; Μια οικογενειακή φωτογραφία!!! Ναι η μαμά Ελισσάβετ, ο μπαμπάς Φίλιππος…. (Τουλάχιστον οι Άραβες εμίρηδες μοιράζουν ρολόγια στους κακομοίρηδες) Άντε ο πρίγκηψ έτσι έμαθε στον τόπο του και στις αποικίες της μεγάλης αυτοκρατορίας. Τούτος ο προκαθήμενος των … Συνεχίστε να διαβάζετε το Εξ όνυχος τον λέοντα….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί