Ήταν… δίκαιο, έγινε πράξη! Ο σεσημασμένος για τα αντικομμουνιστικά του πονήματα Νίκος Μαραντζίδης, καθηγητής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, αναλαμβάνει τώρα σύμβουλος της προεκλογικής καμπάνιας του ΣΥΡΙΖΑ. Την είδηση έφερε στη δημοσιότητα η στήλη «Θεωρείο» της «Καθημερινής» της Κυριακής. Ο Ν. Μαραντζίδης θα παρακολουθεί τις δημοσκοπήσεις και τα focus group της Κουμουνδούρου, θα συμμετέχει στις αναλύσεις για … Συνεχίστε να διαβάζετε το Να τον χαίρονται! Ο σεσημασμένος αντικομμουνιστής Μαραντζίδης αναλαμβάνει την προεκλογική καμπάνια του ΣΥΡΙΖΑ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί