Από την σελίδα του «Ατέχνως» στο Facebook: Όταν από τη Νεολαία Λαμπράκη, το 1-1-4, τις φυλακές της Χούντας και το Πολυτεχνείο καταλήγεις… – «Νεροκουβαλητής» του ΠΑΣΟΚ, – Χειροκροτητής των μνημονίων, – Να σε βραβεύει ο Άδωνις, – Να βγάζεις Καλομοίρες από τούρτες στο Ηρώδειο, – Να προτείνεις να «στείλουν τους λαθρομετανάστες σε αραιοκατοικημένα νησιά του … Συνεχίστε να διαβάζετε το Νιόνιος ή… καραγκιόζης;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί