Την επίθεση σε κλιμάκιο αφισοκολλητών στον Πειραιά από ομάδα αγνώστων, καταδικάζει με ανακοίνωσή της η Πανελλήνια Ένωση Ναυτών Εμπορικού Ναυτικού (ΠΕΝΕΝ). Σύμφωνα με τα όσα καταγγέλλονται, ομάδα περίπου 10-12 ατόμων που επέβαιναν σε μηχανές, τα ξημερώματα επιτέθηκαν σε αφισοκολλητές που τοποθετούσαν αφίσες για την εκδήλωση της ΠΕΝΕΝ με θέμα την Οκτωβριανή Σοσιαλιστική Επανάσταση. Το περιστατικό … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΠΕΝΕΝ: «Η νεοναζιστική χρυσαυγίτικη συμμορία εξακολουθεί να δρα ανενόχλητη» – Επίθεση φασιστοειδών κατά μελών της.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί