Την ώρα που είχε πάει στο αμαξοστάσιο να αναλάβει την δεύτερη βάρδια της, σε διάστημα μικρότερο των 24 ωρών, 60χρονη εργαζόμενη στην καθαριότητα του Δήμου Ζωγράφου άφησε την τελευταία πνοή της. Η άτυχη καθαρίστρια, την ώρα που προετοιμαζόταν να ανέβει στο απορριμματοφόρο ενώ είχε εκτελέσει τη βάρδια της το πρωί, αισθάνθηκε αδιαθεσία και λιποθύμησε. Οι συνάδελφοι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Νεκρή εργάτρια καθαριότητας – Σε συνθήκες καύσωνα την έστειλε σε διπλή βάρδια ο Δήμος Ζωγράφου – Η ανακοίνωση του Συνδικάτου.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί