Την Παρασκευή 1η Ιούνη θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια της έκθεσης της Μαρίας Ζιάκα και του Άγγελου Βλάσση. Τα εγκαίνια θα γίνουν στις 8 μ.μ. στο Τελλόγλειο Ίδρυμα Τεχνών ΑΠΘ.
Η έκθεση θα διαρκέσει ως τις 29 Ιούλη 2018.
Την Παρασκευή 1η Ιούνη θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια της έκθεσης της Μαρίας Ζιάκα και του Άγγελου Βλάσση. Τα εγκαίνια θα γίνουν στις 8 μ.μ. στο Τελλόγλειο Ίδρυμα Τεχνών ΑΠΘ.
Η έκθεση θα διαρκέσει ως τις 29 Ιούλη 2018.