Προηγούμενη δημοσίευση 80 χρόνια από την εκτέλεση των 200 κομμουνιστών την 1η Μάη 1944: Στο Μπλοκ 15 η έναρξη του διήμερου εκδηλώσεων των δήμων Χαϊδαρίου και Καισαριανής _ΦΩΤΟ
Ό,τι ν’ ακούω με το δεξιό μου αυτί / με μάτι αριστερό το βλέπω.
Κι ό,τι καταπιάνεται ο νους να στοχαστεί, / οι χτύποι της καρδιάς το λένε πρώτοι. (Κ. Βάρναλης)
Βρίσκεστε:Ατέχνως»Εκδηλώσεις»80 χρόνια από την εκτέλεση των 200 κομμουνιστών την 1η Μάη 1944: Στο Μπλοκ 15 η έναρξη του διήμερου εκδηλώσεων των δήμων Χαϊδαρίου και Καισαριανής _ΦΩΤΟ»dimos_chaidariou_prwtomagia-01