Στον 10ο Φιλίππειο δρόμο που διεξήχθη σήμερα στη Βέροια, ο αθλητής δρόμων αντοχής Νίκος Κοσμάτος ύψωσε τη σημαία της Παλαιστίνης σε μια συμβολική κίνηση εκφράζοντας με αυτόν τον τρόπο την αλληλεγγύη σε κάθε λαό που αγωνίζεται για το δίκιο του και για τη ζωή του.
Προηγούμενη δημοσίευση Συνελήφθη ο υπεύθυνος για τον τραυματισμό του αστυνομικού στα επεισόδια στου Ρέντη
Επόμενη δημοσίευση Τα Zara έκαναν το δράμα των Παλαιστινίων φόντο για να πουλήσει…