ΚΚΕ – Η δύναμή σου την επόμενη μέρα! Από Ομάδα ¡H.lV.S! στο Ιούν 20, 2019 Επικαιρότητα Στις 7 Ιουλίου ψηφίζουμε… Στις 8 όμως, σημασία δεν θα έχει η διαφορά του πρώτου από τον δεύτερο. Σημασία θα έχει να είναι ισχυρή η δύναμη που μάχεται για το καλό μας. Για τις ανάγκες και για το δίκιο μας ΚΚΕ! Η δύναμή σου την επόμενη μέρα. #8iouliou – 8iouliou.gr – facebook KKE εκλογές 7ης Ιούλη 2019 Ομάδα ¡H.lV.S!
Ιούλ 15, 2024 Ισπανικός Εμφύλιος Πόλεμος – Γκέρντα Τάρο (1910-1937): Το πρώτο θύμα στην ιστορία του πολεμικού φωτορεπορτάζ