Η ΤΟ Υγείας – Πρόνοιας Αττικής της ΚΝΕ, παίρνοντας αφορμή από τις δύσκολες καταστάσεις που βιώνει σήμερα η εργαζόμενη νεολαία και συνολικά η εργατική τάξη, διοργανώνει στις 27 Δεκέμβρη, 6.30 μ.μ., διαδικτυακή εκδήλωση με τίτλο «Αθεράπευτος ιός είναι ο καπιταλισμός, μύθοι και αλήθειες για την πανδημία».
Καλεί όλους τους νέους εργαζόμενους που αναζητούν τη λύση στα καθημερινά προβλήματα που δημιουργεί ο ίδιος ο καπιταλισμός, που δεν συμβιβάζονται με τα λίγα, που αμφισβητούν και μάχονται όλο το διάστημα της πανδημίας.
Για περισσότερες πληροφορίες στο email [email protected] και στο 6982069936.